Considering price fluctuations, this price is only for reference. Please send RFQ to info@aceera.net to get the best price, thank you.
| Manufacturer | National Semiconductor |
|---|---|
| Series | - |
| Package | - |
| Standard Package | 1 |
| Product Status | Active |
| Type | Buffer | Multiplexer |
| Applications | LVDS |
| Input | CML | LVDS | LVPECL | MLVDS |
| Output | MLVDS |
| Data Rate (Max) | 250Mbps |
| Number of Channels | 1 x 1:4 |
| Delay Time | 5.5ns |
| Signal Conditioning | - |
| Capacitance - Input | 5 pF |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Current - Supply | 67mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154" | 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| RoHS Status | |
|---|---|
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | |
| REACH Status | |
| ECCN | 5A991B1 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |