Considering price fluctuations, this price is only for reference. Please send RFQ to info@aceera.net to get the best price, thank you.
| Manufacturer | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Series | SaRonix-eCera™ PX |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Standard Package | 500 |
| Product Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 125 MHz |
| Output | LVDS |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
|---|---|
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |