Considering price fluctuations, this price is only for reference. Please send RFQ to info@aceera.net to get the best price, thank you.
| Manufacturer | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Series | SaRonix-eCera™ NX |
| Package | Tape & Reel (TR) | Cut Tape (CT) |
| Standard Package | 500 |
| Product Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 27 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | HCSL |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max) | 70mA |
| Ratings | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.053 (1.35mm) |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 40mA |
| Base Product Number | NX5427001 |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
|---|---|
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |